This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Organizacja:

Patroni:

Współpraca:
LARP


Mechanika

Walki rozgrywane będą przy użyciu broni otulinowej, łuków z bezpiecznymi strzałami i replik ASG. Replik ASG można używać jedynie w miejscach oznaczonych jako strefa ASG, w której należy nosić okulary ochronne.
Każdy gracz może posługiwać się otuliną o długości 80cm i repliką ASG o mocy max 350fps. Łuków i dłuższych otulin mogą używać osoby z odpowiednią zdolnością specjalną.
Podczas gry nie wolno używać kulek ASG innych niż dostarczone przez organizatorów!

Zdolności postaci

Każda postać posiada zdolność specjalną. Może ona pochodzić z listy poniżej albo być związana z profesją postaci. Nie każda profesja może posiadać każdą zdolność, a ilość techników i medyków na grze jest limitowana.

Mechanika walki

Leczenie

Wszelkie wątpliwości mechaniczne będą rozstrzygane przez MG i jego zdanie jest ostateczne. Niektóre postaci niezależne oraz członkowie Teamu Evil mogą mieć zdolności, do których nie stosują się standardowe zasady.

- = === = -