This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Organizacja:

Patroni:

Współpraca:
Regulamin

 1. Uczestnikami konwentu mogą byś osoby, które do 18 września 2015 ukończyły 18 lat oraz wykupiły/otrzymały akredytację (Uczestnicy, Obsługa, Organizatorzy). Przy akredytacji należy okazać aktualny dowód tożsamości.
 2. Uczestnictwo w LARPie jest równoznaczne z:
  • zapoznaniem się z niniejszym regulaminem;
  • akceptacją niniejszego regulaminu;
  • zobowiązaniem się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
  • zobowiązaniem się do stosowania się do poleceń Organizatorów oraz Obsługi
  • zgodą na publikację zdjęć oraz pseudonimu na stronie internetowej, stronie Facebook i materiałach promocyjnych.
 3. Uczestnicy są zobowiązani okazywania na prośbę innych uczestników konwentu identyfikacji w postaci tzw. „paszportu”. W wypadku zgubienia identyfikatora fakt ten należy zgłosić organizatorom i udać się na akredytację w celu wydania duplikatu.
 4. Od osób biorących udział w grze wymagany jest odpowiedni strój oraz okularki/gogle ochronne ASG.
 5. Podczas LARPa obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.
 6. Osoby łamiące regulamin, będące pod widocznym wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, zachowujące się w sposób agresywny i wulgarny, stwarzające zagrożenie zdrowia lub życia wobec innych uczestników oraz wobec siebie mogą zostać usunięte z LARPa bez zwrotu akredytacji/zgłoszone na policję w celu usunięcia z terenu konwentu.
 7. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za:
  • rzeczy zagubione i pozostawione bez opieki;
  • szkody poniesione przez Uczestników imprezy, ubezpieczenie każdy Uczestnik powinien wykupić we własnym zakresie
  • szkody spowodowane przez czynniki niezależne i obiektywne
  • szkody lub ubytki spowodowane przez osoby trzecie
  • samochody pozostawione na terenie
  Za wszelkie szkody odpowiedzialność ponoszą ich sprawcy!
 8. Uczestnicy są zobowiązani do kulturalnego zachowania. Na terenie konwentu oraz w jego okolicach należy zachować czystość i porządek.
 9. Wewnątrz budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu/papierosów.
 10. W obszarze do tego nie wyznaczonym obowiązuje całkowity zakaz strzelania z replik ASG. W obszarze tym repliki broni ASG wolno nosić tylko po ich uprzednim rozładowaniu i wyjęciu magazynka.
 11. Kategorycznie zabrania się użycia replik ASG w pobliżu dróg, domów i innych obiektów, w których znajdować się mogą osoby postronne lub zwierzęta. W wypadku pojawienia się osoby postronnej na obszarze ASG należy krzyknąć CYWIL i niezwłocznie przerwać strzelanie do czasu, aż osoba postronna się oddali.
 12. Przed strzelaniem do kogokolwiek należy się upewnić, że osoba ta również bierze udział w Grze!
 13. W obszarze przeznaczonym do rozgrywek ASG obowiązuje całkowity zakaz poruszania się bez założonych okularów ochronnych.
 14. Zabrania się wnoszenia na teren imprezy broni masowej zagłady, toksycznych środków przemysłowych, materiałów radioaktywnych, środków odurzających, broni palnej, materiałów wybuchowych i wszelkich innych powszechnie uznawanych za niebezpieczne.
- = === = -